Víme, jak dát tvar vašim nápadům

Víme, jak

dát tvar vašim nápadům

Naše společnost

Hercorub se sídlem v Lanakenu (BE) a druhým výrobním závodem ve Zlíně (CZ) je již mnoho let mezinárodním hráčem ve zpracování gumy. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní gumové směsi a vyrábíme vulkanizované výrobky lisováním a vytlačováním.

Poskytujeme technická řešení na míru pro širokou škálu odvětví. Naše odbornost je výsledkem dlouholetého budování znalostí a trvalých investic do výzkumu a vývoje.

To znamená, že můžeme nabídnout nejvhodnější řešení s nejlepší kvalitou pro vaše projekty.

O HERCORUBU

Náš sortiment

Gumové výrobky

V našich vulkanizačních odděleních vyrábíme gumové výrobky pomocí různých výrobních technik, jako je vstřikování, lisování a vytlačování.

Každá výrobní technika má své specifické výhody. V závislosti na tvaru, stupni opracování, velikosti výroby a materiálových požadavcích gumového výrobku se používá nejvhodnější technika.

OBJEVTE VÍCE

Gumové směsi

Mísící aktivity Hercorub slouží jak zákazníkům pro gumové směsi, tak našim vlastním vulkanizačním oddělením.

Vývoj a zdokonalování sloučenin provádí naše oddělení výzkumu a vývoje v dobře vybavené laboratoři.

OBJEVTE VÍCE

Naše řešení pro váš průmysl

Naší hlavní činností je výroba a dodávky výrobků na míru z technické gumy pro průmyslové aplikace. Tomu jsou přizpůsobeny naše systémy kvality a logistiky: JIT, MRP, EDI, PPAP, FMEA, ... jsou aplikovány denně.

OBJEVTE VÍCE

Kvalita


Usilujeme o nejvyšší kvalitu v rámci našich procesů a používáme integrální politiku kvality v souladu s normou ISO-9001 (zde si můžete stáhnout náš certifikát ISO-9001:2015)

OBJEVTE VÍCE

Máte otázky?

Náš tým specialistů vám rád pomůže.

KONTAKTUJTE NÁS

Ve středu pozornosti

Buďte první, kdo obdrží naše nejnovější zprávy e-mailem