Gumové Výrobky

GUMOVÉ VÝROBKY

V našich vulkanizačních odděleních vyrábíme gimové výrobky pomocí různých výrobních technik, jako je vstřikování, lisování a vytlačování.
​​​​​​​Každá výrobní technika má své specifické výhody. V závislosti na provedení, stupni zušlechtění, množství výroby a materiálových požadavcích gumového výrobku se vybere nejvhodnější technika.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE ODVĚTVÍ

Designové aktivity

Vývoj produktů

Hercorub dává své znalosti a zkušenosti k dispozici vašemu technickému nebo R&D oddělení.

Během fáze vývoje a návrhu vašeho produktu naše technické oddělení pomáhá s výběrem materiálu a designem produktu. Díky našim rozsáhlým zkušenostem a znalostem získaným v celé řadě průmyslových odvětví víme, jak navrhnout nejlepší řešení pro vaši aplikaci.

Formy navrhuje naše vlastní technické oddělení s běžně používaným 2D a 3D CAD softwarem.

Vstřikování

Naše oddělení lisu je vybaveno cca 30 moderními vstřikovacími lisy se svírací silou 50 až 1 000 tun a se vstřikovacími objemy až 24 000 ccm. Máme jak vertikální stroje, kde jsou pryžové výrobky ručně až poloautomatické vyjímání, tak horizontální vstřikovací stroje s plně automatizovaným vyjímáním. Propojením strojů v reálném čase se softwarem MES garantujeme technickou a statistickou kontrolu procesu vulkanizace.

V našich gumových výrobcích můžeme zaformovat vložky z různých materiálů, jako je ocel, mosaz, PA, Kevlar a plast. Proces vulkanizace zajišťuje dokonalou přilnavost těchto materiálů ke gumě. Chemické spojovací vrstvy lze na vložky nanášet ručně nebo pomocí našeho automatického stříkacího karuselu.

Všechny vyrobené gumové výrobky byly zkontrolovány a zabaleny v našem kontrolním oddělení. Díky použití kryogenních odstraňovacích zařízení zajišťujeme optimální stupeň konečné úpravy.

SKUPINY PRODUKTŮNAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠE ODVĚTVÍ

Vytlačování a konfekce

V našem oddělení vytlačování jsou profily vytlačovány a vulkanizovány na naší kontinuální lince LCM nebo vulkanizovány v autoklávu. Zvolený způsob vulkanizace je založen na geometrii profilu, gumové směsi a velikosti výroby.

Vytlačovací nástroje jsou vyráběny v naší dílně, aby byla dodací lhůta nových profilů co nejkratší.

Geometrie nových gumových profilů je ověřena na profilového projektoru. Při sériové výrobě profilů se také provádí rozměrová a vizuální kontrola.

Dle přání zákazníka dodáváme extrudované profily jak rolované, tak i nařezané na délku.

Tyto profily je možné spojovat na nekonečná těsnění nebo rohovou vulkanizací na požadovaný rozměr pomocí vulkanizace za tepla nebo lepení.

V tomto oddělení vyrábíme také specifické díly, jako jsou gumová kolena, hadice a ohyby, ať už vyztužené tkaninou nebo kovovou spirálou či nikoliv. Tyto kusy jsou vyrobeny ručně a poté vulkanizovány v autoklávu.

U rovných hadic je možný i broušený hladký povrch.

SKUPINY PRODUKTŮNAŠE ŘEŠENÍ PRO VAŠE ODVĚTVÍ

Hercorub k vašim službám

Naší hlavní činností je výroba a dodávky zákaznických výrobků z technické gumy pro průmyslové aplikace.

Pokud působíte v průmyslovém odvětví, které vyžaduje vysoce kvalitní gumové díly, možná pro vás máme řešení!

NAŠE SPECIALIZACE NAJDETE ZDE

Skupiny produktů

Pevné gumové lisované díly

V mnoha aplikacích standardní gumové komponenty nebo směsi nenabízejí požadované, nebo optimální řešení. V tomto případě naše oddělení výzkumu, vývoje a inženýrství vypracují v úzké spolupráci se zákazníkem návrh, který splňuje požadavky jak z hlediska designu, tak výběru materiálu.

Díly lepené gumou na kov

Obvyklou technikou je také nalisování jedné nebo více (kovových) vložek do gumového výrobku. Během vulkanizačního procesu je dosaženo velmi pevného spojení mezi vložkami a gumou.

Hercorub má karuselovou stříkací kabinu, která poskytuje těmto kovovým dílům vhodné spojovací vrstvy.

Díly, vyrobené z jiných materiálů mohou být také zaformovány do gumového produktu, jako jsou středy kol, vyrobené z polyamidu, vložky z kevlarové tkaniny a keramické dlaždice odolné proti opotřebení.

Extrudované profily

Zakázkové extrudované gumové profily jsou široce používány ve všech odvětvích:

  
  • Těsnící profily pro okna a dveře v bytové a kabinové výstavbě;
  • Akustické nebo mechanické tlumicí lišty
  • Těsnění brány
  • Nekonečné vulkanizované těsnění pro velké filtrační instalace

Nejnovější zprávy

Objevte více

Máte nějaké dotazy?

Náš tým specialistů vám rád pomůže.

KONTAKTUJTE NÁS

Ve středu pozornosti

Buďte první, kdo obdrží naše nejnovější zprávy e-mailem